Alkohit, jak wiele innych stron internetowych używa plików COOKIES. Pozwala to nam, na ulepszanie strony, dzięki bezpiecznemu zapamiętywaniu i przechowywaniu wiedzy o tym, jak z niej korzystasz. Pliki nie zawierają żadnych poufnych informacji. Polityka cookies
AlkoHit Start - Alkomaty Jednorazowe
AlkoHit Start - Alkomaty Jednorazowe

alkomaty jednorazowe

  •  
  •  

Sklep internetowy

WSZYSTKIE ALKOMATY ALKOHIT START SĄ DOSTĘPNE DLA DWÓCH POZIOMÓW ALKOHOLU 0,2% I 0,5%.

FAQ

Przeznaczenie
  WYBIERZ TEMAT:

Wykorzystywanie w służbieSamokontrola kierowcówW trosce o bezpieczeństwo w pracyKluby i dyskoteki
 
Producenci alkoholi i bezpieczeństwo ich KlientówJako gadżet promocyjnyAlkohit w kampaniach społecznychReputacja przedsiębiorstwa
 
Na imprezach integracyjnych   
 

Wykorzystywanie w służbie
Wykorzystywanie w służbie

Produkt jednorazowy został wykorzystany przez POLICJE w wielu krajach świata.
W Europie skorzystała z niego policja m.in. we Francji, Belgii czy we Włoszech. Alkomat wykorzystują także wojska, straże miejskie, placówki służby zdrowia i inne instytucje.

 
Samokontrola kierowców
Samokontrola kierowców

Alkohit START jest przeznaczony do samokontroli indywidualnych oraz zawodowych kierowców, aby mogli podejmować świadome decyzje o prowadzeniu pojazdów. Po spożyciu alkoholu alkomat w dokładny sposób informuje czy alkohol w wydychanym powietrzu osiąga poziom 0,2‰ promila lub 0,5‰ .

 
W trosce o bezpieczeństwo w pracy
W trosce o bezpieczeństwo w pracy

Alkohit START zdobył uznanie pracodawców, którzy w trosce o bezpieczeństwo pracowników odpowiedzialnie kontrolują ich zdolność do pracy. Wielu pracowników, którzy mają świadomość dostępu do alkomatów na terenie firmy, chętnie wykonuje test przed rozpoczęciem pracy.

 
Kluby i dyskoteki
Kluby i dyskoteki

Alkohit START w trosce o zdrowie i życie młodzieży, jest produktem kierowanym do dyskotek, klubów, barów, czyli miejsc, z których młodzi ludzie, wychodząc po zabawie alkoholowej, wsiadają za kierownicę ryzykując życie swoje i innych. Alkomaty obecne w takich miejscach uświadamiają młodych ludzi o zagrożeniu, jakie wiąże się z prowadzeniem pojazdu po spożyciu alkoholu.

 
Producenci alkoholi i bezpieczeństwo ich Klientów
Producenci alkoholi i bezpieczeństwo ich Klientów

Alkohit START za pośrednictwem producentów alkoholi uświadamia nabywców o wpływie alkoholu na organizm i na zdolność prowadzenia pojazdów.

 
Jako gadżet promocyjny
Jako gadżet promocyjny

Alkohit START stanowi doskonałą formę promocji dla firm. Może być profesjonalnym gadżetem, reklamującym firmę dzięki zaprojektowanej karteczce specjalnie na życzenie klienta. Jednorazowy alkomat firmy DKD może być idealnym gadżetem marketingowym a zarazem bardzo przydatnym dla wielu osób produktem.

 
Alkohit w kampaniach społecznych
Alkohit w kampaniach społecznych

Alkohit START jako jednorazowy test trzeźwości stanowi doskonały środek prewencji wykorzystywany zarówno przez policję jak i lokalne ośrodki organizujące kampanie uświadamiające ludzi o wpływie alkoholu na zdolność prowadzenia pojazdów.

 
Reputacja przedsiębiorstwa
Reputacja przedsiębiorstwa

Alkohit START dzięki swojej precyzji i dokładności stanowi doskonałe narzędzie, które pozytywnie wpływa na reputację firm oraz instytucji, takich jak ubezpieczeniowe, finansowe, doradcze i inne. Probierz trzeźwości Alkohit START oferowany klientom oraz pracownikom z logo Państwa firmy będzie wpływał na wzrost zaufania oraz poczucie, że Państwa firma troszczy się o bezpieczeństwo swojego otoczenia.

 
Na imprezach integracyjnych
Na imprezach integracyjnych

Alkohit START to przydatny dodatek na imprezy integracyjne. Świetna zabawa, przyjazne nawiązywanie znajomości i współpracy często odbywa się z udziałem alkoholu. Warto potem sprawdzić czy jest się w stanie trzeźwo wrócić do rzeczywistości.

 

Certyfikaty

*Certyfikaty - dotyczy wszystkich atestów/certyfikatów/nagród, które dotychczas produkt uzyskał pod różnymi nazwami handlowymi. Mogą one być aktualnie obowiązujące/ważne lub wygasłe. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy skontaktować się ze sprzedawcą.