Alkohit, jak wiele innych stron internetowych używa plików COOKIES. Pozwala to nam, na ulepszanie strony, dzięki bezpiecznemu zapamiętywaniu i przechowywaniu wiedzy o tym, jak z niej korzystasz. Pliki nie zawierają żadnych poufnych informacji. Polityka cookies
AlkoHit - Alkomaty Elektrochemiczne
AlkoHit - Alkomaty ElektrochemiczneAlkoHit - Alkomaty Elektrochemiczne
  •  
  •  

Sklep internetowy

Firma
Firma DKD powstała w 1992 roku jako spółka cywilna i rozpoczęła produkcję materiałów hydroizolacyjnych. 

W 1997 roku firma przekształciła się w spółkę z o.o. Od początku istnienia jako firma rodzinna zawsze dbała o jakość swoich produktów oraz usług. Profesjonalizm, doświadczenie, uczciwość, poszanowanie klienta – to dzięki tym cechom pozyskała także partnerów zagranicznych z: Mediolanu, Singapuru, Malmö, Chin, Hong Kongu oraz USA. Udana współpraca oraz wdrażanie najnowszych osiągnięć techniki zaowocowała powstaniem nowoczesnych technologii IT oraz wdrożeniem profesjonalnego elektrochemicznego alkomatu Alkohit AH 69. Z biegiem czasu, po licznych testach, do oferty firmy wprowadzone zostały kolejne alkomaty Alkohit, które wykorzystywane są również przez POLICJE w wielu krajach Unii Europejskiej.

Obecnie firma DKD Sp. z o o. jest producentem analizatorów wydechu potocznie nazywanymi alkomatami dowodowymi. W swojej ofercie skierowanej głównie dla wymagających klientów europejskich posiada nie tylko alkomaty dla firm i instytucji ale także dla klientów indywidualnych. Firma posiada doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych i imporcie-eksporcie produktów.

DKD Sp. z o.o. od początku istnienia programu Rzetelna Firma jest jego czynnym uczestnikiem. Dzięki temu udostępniony jest szereg informacji świadczących o wiarygodności płatniczej, przejrzystości oraz stosowaniu się do zasad etycznego prowadzenia biznesu. Obecność w programie świadczy o dbałości o środowisko, przestrzeganiu obowiązującego prawa oraz stosowaniu zasad uczciwej konkurencji.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce specjalizującą się w alkomatach, która corocznie zostaje nagradzana Złotym Certyfikatem Rzetelności.

       

       

       

       

Ponadto należymy do wąskiego grona przedsiębiorstw, które wchodzą w skład Kapituły Złotych Certyfikatów. Obecność w Kapitule motywuje nas do ciągłej pomocy, zwłaszcza klientom indywidualnym, którzy czują się oszukani przez nieuczciwe firmy i poszukują pomocy prawnej dotyczącej zakupu i zwrotu alkomatów.

Jednocześnie te wyróżnienia determinują nas do stałego podnoszenia jakości produktów i usług oferowanych naszym Klientom.

Symulatory Guth