Alkohit, jak wiele innych stron internetowych używa plików COOKIES. Pozwala to nam, na ulepszanie strony, dzięki bezpiecznemu zapamiętywaniu i przechowywaniu wiedzy o tym, jak z niej korzystasz. Pliki nie zawierają żadnych poufnych informacji. Polityka cookies
AlkoHit - Alkomaty Elektrochemiczne
AlkoHit - Alkomaty ElektrochemiczneAlkoHit - Alkomaty Elektrochemiczne
  •  
  •  

Sklep internetowy

Kontakt
Siedziba firmy: 
DKD Sp. z o.o. 
ul. Kucykowa 1 
65-254 Zielona Góra 
Polska 

NIP: 973-04-65-704 
REGON: 970637835 
KRS 0000188644 Sąd Rejonowy w Zielonej Górze 
Kapitał zakładowy: 219000PLN 
Nr rej. BDO 000007759 
Doradztwo techniczne i handlowe 
Chętnie doradzamy naszym przyszłym, jak i obecnym Klientom. Fachowo przeszkoleni pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, doradzą przy zakupie urządzeń, ich serwisie oraz naprawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji: 

Dział Sprzedaży i Marketingu: salesatalkohit.eu   
Dział Księgowości i Płatności: paymentatalkohit.eu 
Serwis: serviceatalkohit.eu 

Zastanawiasz się gdzie kupić alkomat, jak zamówić? Jesteś np. z Warszawy - skontaktuj się z nami telefonicznie lub emailowo a dowiesz się gdzie znajduje się najbliższy sklep.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 16:00. 

tel. 68 411 13 04 
tel./fax: 68 320 96 21   
tel. kom. 887 110 300 

E-mail: alkohitatalkohit.eu 

Numer rachunku bankowego: 09 1240 6843 1111 0010 9401 1136 
Adres: DKD Sp. z o.o., ul. Kucykowa 1, 65-254 Zielona Góra, Bank Pekao SA
OFERTA WSPÓŁPRACY

Szukamy partnerów w Europie zainteresowanych nawiązaniem współpracy. Nasi Partnerzy, jako samodzielni przedsiębiorcy działający w swoim kraju, znają dokładnie potrzeby i oczekiwania swojego lokalnego rynku.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, prosimy o kontakt drogą emaliową lub wypełniając poniższy formularz przesyłając nam swoją ofertę wraz z opisem dotychczasowych dokonań, doświadczeń i posiadanej infrastruktury. Po przesłaniu formularza skontaktujemy się z Państwem w celu nawiązania współpracy.
Alkomaty ALKOHIT posiadają niezbędne certyfikaty umożliwiające sprzedaż w krajach Unii Europejskiej.

Potencjalni dystrybutorzy z Polski.
Prowadzisz sprzedaż hurtową, detaliczną - sprawdź jakie korzyści możesz osiągnąć oferując swoim klientom gamę produktów Alkohit od alkomatów przeznaczonych dla klientów indywidualnych po alkomaty dowodowe. Sprawdź produkty, które oferujemy i powiększ swoją ofertę o jednorazowe alkomaty alkohit START wykorzystywane przez policje w Unii Europejskiej oraz o wyjątkowe profesjonalne analizatory wydechu. Prześlij nam dokumenty potwierdzające status firmy, w której pracujesz lub której jesteś właścicielem. Zaproponujemy atrakcyjny rabat dla dystrybutora, prześlemy cenniki.


Kontakt

Imię i Nazwisko: *   Adres e-mail: *
Odbiorca: *   Temat: *
Wiadomość: *


Przepisz kod z obrazka (małe litery).
 
* pole wymagane

Administratorem danych osobowych, osób kontaktujących się przez formularz kontaktowy, jest DKD Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kucykowej 1, 65-254 Zielona Góra. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi oraz podjęcia wszelkich niezbędnych działań związanych z otrzymaną wiadomością na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b i f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pani/a dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie Administratora. Korespondencja mailowa przechowywana będzie zgodnie z uzasadnionym interesem Administratora. Posiada Pan/i prawo do: dostępu do danych osobowych, ich poprawiania, żądania do usunięcia danych, żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych. Posiada Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania swoich danych. Posiada Pan/i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne.