Alkohit, jak wiele innych stron internetowych używa plików COOKIES. Pozwala to nam, na ulepszanie strony, dzięki bezpiecznemu zapamiętywaniu i przechowywaniu wiedzy o tym, jak z niej korzystasz. Pliki nie zawierają żadnych poufnych informacji. Polityka cookies
AlkoHit - Alkomaty Elektrochemiczne
AlkoHit - Alkomaty ElektrochemiczneAlkoHit - Alkomaty Elektrochemiczne
  •  
  •  

Aktualności


W najnowszym wydaniu najstarszego i najpopularniejszego
Jeśli macie noworocznego kaca, najlepiej zaopatrzyć się jednorazowy alkomat Alkohit START który pokaże, kiedy kac i alkohol minie.
Zapraszamy do lektury
23 grudnia 2015
Wesołych Świąt
Serdeczne Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nachodzącego Nowego Roku życzy
26 listopadaa 2015
Konkurs Andrzejkowy
W najbliższy weekend nastanie czas magii, wróżenia, lania wosku oraz dobrej zabawy :)
Nocna Jazda Samochodem Bez Celu ( https://www.facebook.com/NJSBCKROSNO/?fref=ts) to zmotoryzowana społeczność z Krosna, która organizuje nocne przejazdy, mające propagować bezpieczną i odpowiedzialną jazdę nocą.
W sklepach sieci “Stokrotka” obowiązuje obecnie promocja na sprzęt samochodowy.
27 październikaa 2015
Jesienny konkurs
Powoli zbliża się czas Wszystkich Świętych, a wraz z nim okres wzmożonych podróży na cmentarze. Życzymy Wam bezpiecznej jazdy podczas trwania akcji ZNICZ.
19 październikaa 2015
Europejska Noc Bez Wypadków
Fundacja KRZYŚ, wspólnie z partnerami (m.in. alkomatami ALKOHIT) zorganizowała XII edycję kampanii Europejska Noc Bez Wypadku. Akcja odbyła się jednocześnie we wszystkich krajach Unii Europejskiej 17 października 2015 roku. Zaangażowano ponad 150 wolontariuszy. Ochotnicy byli obecni w 42 klubach w 39 polskich miastach.
16 październikaa 2015
Alkohit w telewizji!
Zapraszamy do obejrzenia naszego wystąpienia w Telewizja Superstacja. Reprezentowała nas Aleksandra Turzańska.
Strona: 1 2 3 4 5 6