Alkohit, jak wiele innych stron internetowych używa plików COOKIES. Pozwala to nam, na ulepszanie strony, dzięki bezpiecznemu zapamiętywaniu i przechowywaniu wiedzy o tym, jak z niej korzystasz. Pliki nie zawierają żadnych poufnych informacji. Polityka cookies
AlkoHit - Alkomaty Elektrochemiczne
AlkoHit - Alkomaty ElektrochemiczneAlkoHit - Alkomaty Elektrochemiczne
  •  
  •  

Aktualności


13-14 czerwca 2015 roku odbył się finał XV zlotu Joe Monstera.
18 majaa 2015
Zmiany w przepisach
Od poniedziałku wielkie zmiany w przepisach, dotyczących kierowców!
30 kwietnia 2015
Majówkowy konkurs
Majówkowy konkurs na https://www.facebook.com/alkohit
23 kwietnia 2015
Truck & Business Polska
W aktualnym wydaniu Truck & Business Polska możecie przeczytać o naszych bezpiecznych i precyzyjnych jednorazowych alkomatach Alkohit START!
14 kwietnia 2015
Alcomobilizer
Temat Alcomobilizera staje się coraz popularniejszy! Już wkrótce pijani kierowcy będą mieć zakładane blokady alkoholowe. Nad tym nowatorskim zagadnieniem pochylił się bloger Strefa Kulturalnej JAZDY Polecamy uważnie przeczytać!
4 kwietnia 2015
Wielkanoc
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim fanom i klientom spokoju i radości! Niech ten świąteczny czas płynie w rodzinnej atmosferze oraz zdrowiu!
25 marca 2015
Miesięcznik Motocykl
Zachęcamy do zakupu nowego wydania miesięcznika Motocykl
Jednorazowe? Półprzewodnikowe? Elektrochemiczne? Różnice między nimi możecie poznać, czytając ważny artykuł z serwisu etransport.pl.
Na jednym z najbardziej popularnych portali motoryzacyjnych etransport ukazała się wizytówka marki Alkohit, na której możecie zobaczyć najważniejsze zalety naszych alkomatów oraz wyróżniki na tle konkurencji.
Zachęcamy do czytania, szczególnie że dodatkowo będzie można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą zestawy naszych alkomatów!
Strona: 1 2 3 4 5 6