Alkohit, jak wiele innych stron internetowych używa plików COOKIES. Pozwala to nam, na ulepszanie strony, dzięki bezpiecznemu zapamiętywaniu i przechowywaniu wiedzy o tym, jak z niej korzystasz. Pliki nie zawierają żadnych poufnych informacji. Polityka cookies
AlkoHit - Alkomaty Elektrochemiczne
AlkoHit - Alkomaty ElektrochemiczneAlkoHit - Alkomaty Elektrochemiczne
  •  
  •  

Aktualności


11 październikaa 2015
Motokiler
Od 26 do 28 czerwca w Spale miał miejsce II zlot fanów Motokiller (http://mklr.pl).
Baba na motorze to Kobiecy blog motocyklowy, na którym ukazał się artykuł nt. odpowiedzialnego spożywania alkoholu przez kierowców (jednośladów).
Kilka miesięcy temu weszły w życie nowe przepisy dotyczące kierowców. Jedną z kluczowych zmian jest wprowadzenie blokady alkoholowej, czyli tak zwanego alcomobilizera.
Z dumą informujemy, że w płońskim urzędzie miasta pojawił się nasz alkomat Alkohit X100 wraz z drukarką umożliwiającą bezprzewodowy wydruk.
14 września 2015
Wrak Race
Dorżnij swój samochód! W miniony weekend (12.09) w Lublinie test wytrzymałości przeszło wiele wysłużonych aut. Odbył się bowiem Wrak Atak organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Wrak Race.
28 sierpnia 2015
Jak wybrać alkomat
Czy wiesz jak działają alkomaty? Czym się różni alkomat jednorazowy, półprzewodnikowy, elektrochemiczny i spektrofotometryczny?
Wakacje - czas wyjazdów, letniej zabawy i słońca. Pokaż nam na naszym fan page na Facebook’u jak bezpiecznie spędzasz urlop. Zrób zdjęcie i umieść je w komentarzu pod postem konkursowym lub wklej na naszą tablicę.
Długie kolejki chętnych, Quiz z nagrodami, zabawa z alkogoglami, eksperymenty z procentami, „mój pierwszy raz z alkomatem”
20 lipca 2015
Team-From - Wyprawa!
Czwartego, upalnego dnia lipca wyruszyliśmy w daleką podróż! Wspólnie z ekipą podróżniczą Team-From alkomaty Alkohit wyruszyły na wyprawę po Bałkanach!
W tym roku po raz kolejny mamy przyjemność uczestniczyć w ogólnopolskiej inicjatywie “Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”!
Strona: 1 2 3 4 5 6